Na chwilę obecną nie posiadamy i nie planujemy szczeniąt.


Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z tekstem Zanim kupisz sznaucera
W naszej hodowli posiadamy wyłącznie psy z rodowodem FCI - Polskiego Związku Kynologicznego. Nie hodujemy i nie sprzedajemy psów bez rodowodu i z nieprzemyślanych skojarzeń.
Ceny za szczenięta w naszej hodowli są ustalone indywidualnie, różnią się w zależności od skojarzenia i cech szczenięcia. Nie odpowiadamy na wiadomości dotyczące jedynie pytania o cenę za szczenię.
Hodowla psów na profesjonalnym poziomie kosztuje dużo. Odchowanie miotu z należytą troską również nie jest tanim zajęciem, wymaga wiedzy, poświęcenia, funduszy i czasu. Oraz pracy przede wszystkim. Jeśli chcemy mieć zdrowe, radosne szczenię, które będzie nie tylko zgodne z wyobrażeniem rasy, ale też wzorcem, nie kupimy go "za grosze".
Cena za psa jest wypadkową nakładów pracy, wiedzy i doświadczenia. Płacąc za psa wyznaczoną cenę pamiętajmy skąd psa bierzemy, z jakiego skojarzenia, jakie warunki rozwoju zapewnił mu hodowca i jakie cechy szczenię nabywa w danej hodowli. Cena nie jest zyskiem hodowcy, a kosztem jego pracy i poświęcenia. Jeśli nie jest tak w odczuciu nabywcy, to prawdopodobnie wybrał on nieodpowiednią hodowlę i hodowcę.
REZERWUJEMY wyłącznie narodzone szczenięta, a dane szczenię nabywca rezerwuje wpłacając zadatek.
Wszystkich zainteresowanych informujemy o planowanych miotach, skojarzeniach i narodzonych szczeniętach wysyłając informację mailem.

Cena minimalna za szczenię z naszej hodowli to 2000 zł, i dotyczy szczeniąt nie wystawowych z wadą np. zgryzu. Ceną wyjściową w hodowli jest 2500 zł i może wahać się w zależności od szczenięcia do 3500 zł lub nawet więcej.