RIDDICK Artax's Angels "Riddick"

Międzynarodowy Champion Piękności (C.I.B.)*
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Litwy
Champion Polski
Champion Litwy
Zwycięzca Pomorza '22
Grand Champion Polski

Rozpoczęte Championaty:

Champion Niemiec (VDH)

*wszystkie warunki spełnione, czekam na oficjalne potwierdzenie

ur: 22.03.2020
wolny od dysplazji / HD A, DNA DCM normal
wysokość: 51 cm
ojciec: Ch. Elestorps MYROBALAN (Se)
matka: JWW, Int. Multi Ch. IMPREZA Artax's Angels
hodowca/właściciel: Izabela & Arkadiusz Wasiak

RODOWÓD

O Riddicku

Uwielbiam każdy centymert tego sznaucera! Riddick urodził się w naszym miocie "R" 20 marca 2020. Ten, który musiał zostać! Kombinacja wspaniałego rodowodu, obiecującej budowy i najsłodszego temperamentu.
Ojcem Rida jest szwedzki pies "Ymer" (Ch. Elestorps MYROBALAN) i nasza wyjątkowa "Landryna" (Mł.Zwycięzca Świata, Inter & Multi Ch IMPREZA Artax's Angels), a za nimi można znaleźć wiele psów, które odcisnęły swoje piętno na dzisiejszej populacja sznaucerów p/s.
Riddick ma wszystko - urodę, zdrowie i świetny charakter, właściwie mogę o nim pisać w samych superlatywach :) Riddick jest imponującym (to słowo najczęściej pojawia się w jego opisach z wystaw), ładnie zbalansowanym samcem.
To pies o fantastycznym wyrazie, pięknej głowie z ciemnymi oczami i maską, mocnym kośćcu, świetnej anatomii i absolutnie rewelacyjnym ruchu. Bardzo posłuszny, pogodny, niekonfliktowy, skupiony na człowieku, patrzy w oczy zgadując co może dla nas zrobić.

Riddick jest dostępny jako reproduktor tylko dla zaakceptowanych suczek - spełniających wymogi hodowlane i przebadanych.


Wyniki wystaw