REBELLION Artax's Angels "Tora"

Międzynarodowy Champion Piękności (C.I.B.)*
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Litwy
Champion Polski
Champion Litwy
Zwycięzca Pomorza '22
Grand Champion Polski

Rozpoczęte Championaty:

Champion Niemiec (VDH)

*wszystkie warunki spełnione, czekam na oficjalne potwierdzenie

ur: 22.03.2020
wolna od dysplazji / HD B, DNA DCM normal
ojciec: Ch. Elestorps MYROBALAN (Se)
matka: JWW, Int. Multi Ch. IMPREZA Artax's Angels
hodowca/właściciel: Izabela & Arkadiusz Wasiak

RODOWÓD

O Torze

Tora - bardzo długo czekaliśmy na dziewczynę, który skradnie nasze serca, aż w końcu pojawiła się Tora. Doskonała budowa, nieziemsko piękna głowa oraz szaleństwo i energia w niej nie pozostawiły złudzeń, że to właśnie ta wyczekana. Najbardziej pozytywne stworzenie jakie można sobie wyobrazić. Wylewna w swoich uczuciach, bardzo towarzyska i jednocześnie potrafiąca czarować swoimi prawie czarnymi oczami. Wspaniała osobowość, pełna zrównoważenia i pozytywnej energii i charyzmy.
Tora pochodzi z bardzo ciekawego skojarzenia. Tatą jest piękny, młody pies mieszkający w Szwecji "Ymer" Ch. Elestorps Myrobalan. Mamą jest nasza cudna "Landryna" Mł.Zwycięzca Świata, Inter & Multi Ch Impreza Artax's Angels, która jest wyjątkowa pod każdym względem.
Tora jest nieodrodną córką swojej matki. Odziedziczyła po niej typ i urodę (są bardzo podobne) oraz ogrooomny temperament. Jest niemal idealna pod każdym względem - fantastyczna anatomicznie, grubokoścista, o pięknej głowie z cudownymi ciemnymi oczami i ciemną maską, świetnym ciałku z piękną szyją i rewelacyjnym dynamicznym ruchu. Niezwykle radosny dzieciak, cieszy się jak "wariat" do kazdego i każdemu rozdaje buziaki skacząc na niego na wysokość twarzy :P Niezmordowana, wiecznie w ruchu, jak już nikt nie chce sie z nią bawić to bierze zabawkę czy piłeczkę i rzuca ją sama sobie :)) 1,5h spacer dla niej to "pikuś", wraca i wciąż kipi energią :D Kapitalny 100% sznaucer!

 


Wyniki wystaw